Vânzători Consultanți în Florești

PIT.MD
Город: Флорешты
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 6000 До 16000 MDL
График: Полный рабочий день
Responsabilitati:

Îndeplinirea planului de vînzări și altor obiective;
Deservirea calitativă a clientilor;
Consultarea clientilor privind sortimentul, calitatea și preturile la produse;
Respectarea procesului de vinzare;
Respectă procedurile interne ale companiei.

Profilul candidatului:

Studii medii sau superioare;
Studii tehnice – constituie un avantaj;
Aptitudini de operare PC (Microsoft Office) - nivel mediu;
Cunoasterea limbilor romana si rusa;
Experienta de lucru in domeniul vinzarilor de orice bunuri si servicii – constituie un avantaj;
Cunostinte in exploatarea si deservirea, precum si Experienta in vinzarea de instrumente, tehnica si electrotehnica etc. pentru diferite scopuri si domenii de utilizare va constitui un avantaj;
Atitudine pozitiva si profesionista in relatiile cu clientii;
Abilitati foarte bune de comunicare si convingere;
Persoana activa, orientata spre rezultat, cu abilitati organizatorice si responsabila.

Compania ofera:

Salariu si alte bonusuri de performante;
Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesioniști;
Instruire la locul de muncă si un mediu de lucru modern;

Pentru a aplica, trimiteți CV-ul la adresa de e-mail hr@pit.md, menționând în subiectul mesajului "Florești".

Așteptăm cu nerăbdare să aflăm mai multe despre dumneavoastră și să vă avem în echipa noastră PIT.MD

Vino alături de noi pe:
Facebook: https://www.facebook.com/pit.moldova/about
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/pit-md/posts/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC0xyPQUDnZQw8CFz12UAEUA
Instagram: https://www.instagram.com/pit.moldova/?hl=en

Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați.
Pentru întrebări adaugătoare vă rog să ne contactați: telefon: 069 981 957. E-mail: hr@pit.md
Telefon: 069 981 957
Телефон:
069 981 957
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть